Lisämyynnillä kassavirta kasvuun mennessä Pasi Rautio | 2 comments Matti 8.3.2010 klo 16.47 Totta turiset! Sellainen sivuhuomio vaan, että kyllä tässä aikalailla miesten maailmassa liikutaan; mies ratkaisee ongelman (vaimo on tyytyväinen) ja myyntiMIES myy. -M- Vastaa Pasi 9.3.2010 klo 8.35 Moro Matti! Kieltämättä kulma oli juuri näin, mutta onneksi jokaisen ”myyntimiehen” takana on vahva nainen. 🙂 Vastaa Submit a Comment Peruuta vastausSähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *Kommentti * Nimi * Sähköpostiosoite * Verkkosivusto Tallenna nimeni, sähköpostiosoitteeni ja sivustoni tähän selaimeen seuraavaa kommentointikertaa varten.
Matti 8.3.2010 klo 16.47 Totta turiset! Sellainen sivuhuomio vaan, että kyllä tässä aikalailla miesten maailmassa liikutaan; mies ratkaisee ongelman (vaimo on tyytyväinen) ja myyntiMIES myy. -M- Vastaa
Pasi 9.3.2010 klo 8.35 Moro Matti! Kieltämättä kulma oli juuri näin, mutta onneksi jokaisen ”myyntimiehen” takana on vahva nainen. 🙂 Vastaa
Totta turiset!
Sellainen sivuhuomio vaan, että kyllä tässä aikalailla miesten maailmassa liikutaan; mies ratkaisee ongelman (vaimo on tyytyväinen) ja myyntiMIES myy.
-M-
Moro Matti!
Kieltämättä kulma oli juuri näin, mutta onneksi jokaisen ”myyntimiehen” takana on vahva nainen. 🙂