Oletko yrittäjä ja mietit markkinointia? Olet perillä!
0 kohdetta

Kun jokin askarruttaa, neppaa noottia somessa, tartu luuriin, laita sähköpostia tai lähetä alla oleva lomake

Oy TuloksenTuplausToimisto Ab
Hatanpään valtatie 34 C
33100 Tampere
044 3286 112
Y-tunnus: 2274846-6

13 + 11 =

Oy TuloksenTuplausToimisto Ab

Aja Rinta-Joupin autoliikkeen rampista ylös ja ohita autoliike päädystä. Aja kohti Hatanpään teollisuustalon pääsisäänkäyntiä ja kierrä sitten koko rakennus vasemman päädyn kautta. Kun näyttää siltä, että pidemmälle ei pääse, jatka vielä. C-rappu ja pieni parkkipaikka löytyy rakennuksen kapean siiven takapuolelta. Tuplaamon ovi onkin heti edessäsi, kun astut ulko-ovesta rappukäytävään.

Me touhuamme täällä

Riku Lempinen

Riku Lempinen

Multi(media)persoona

040 5346341
riku@tuplaamo.fi

Riku vääntää videoita, käsittelee kuvia, wirittää webbiä ja puhuu pehmeitä.

Emmi Kurru

Emmi Kurru

Digitwerkkaaja

040 7619616
emmi@tuplaamo.fi

Emmin kautta twerkkaa digimarkkinoinnin toteutus ja sisällöntuotanto.

Pasi Rautio

Pasi Rautio

Myyntikuiskaaja

0400 300 385
pasi@tuplaamo.fi

Myynnin, asiakaspalvelun sekä markkinoinnin puhuja, valmentaja ja ideamoottori.

Tanja Käppi

Tanja Käppi

Sävyttäjä

050 532 7219
tanja@tuplaamo.fi

Tanja vetää linjoja ja säätää sävyjä niin ulkoasuihin kuin markkinoinnin konsepteihin.

Sirja Sankala

Sirja Sankala

Konkretisaattori

0400 673 039
sirja@tuplaamo.fi

Sirja toteuttaa sen, mistä Jukka ja Pasi puhuvat.

Jukka Lahti

Jukka Lahti

Tuplaaja

040 500 9283
jukka@tuplaamo.fi

Markkinoinnin yleisbesserwisser ja idealinko.

Juhani Poutanen

Juhani Poutanen

Kiteyttäjä

050 3055 366
juhani@tuplaamo.fi

Juhani kirjoittaa ja konseptoi kullanarvoiseksi kaiken, minkä käsiinsä saa.

Jos haluat muistaa meitä laskulla, se onnistuu näillä tiedoilla

Verkkolaskut
(paras vaihtoehto)

Verkkolaskuosoite: 003722748466
Operaattori: OpusCapita Group Oy
Välittäjän tunnus: 003710948874

Sähköpostilaskut
(toiseksi paras)

Mikäli et syystä tai toisesta pysty lähettämään verkkolaskua, otamme laskusi vastaan myös sähköpostilla. Lähetä se silloin yhtenä pdf-liitteenä osoitteeseen: 003722748466@sahkopostilaskut.fi

Paperilaskut
(viimeinen vaihtoehto)

Jos sinun on aivan pakko tulostaa laskusi paperille, lähetä se osoitteeseen:

Oy TuloksenTuplausToimisto Ab
PL 88039
00063 LASKUNET

Aloita tuplaus tästä!

Tuplausoppaasta saat eväät, joilla tehostat markkinointiasi nopeasti. Anna vain nimesi ja sähköpostisi, niin opas on sinun.

Tilaus onnistui!

Aloita tuplaus tästä!

Tuplausoppaasta saat eväät, joilla tehostat markkinointiasi nopeasti. Anna vain nimesi ja sähköpostisi, niin opas on sinun.

Tilaus onnistui!