Oletko yrittäjä ja mietit markkinointia? Olet perillä!
0 kohdetta

Tervetuloa TuplaamoLive-sivullesi!

Moi reader,

Kiitos! Olit mukana tekemässä TuplaamoLivestä loistavaa tapahtumaa, toivottavasti se oli sitä myös sinulle.

Työtä riittää tehtäväksi ja siihen toivotamme jaksamista ja tarjoamme tietysti myös apuja. Kysy Facebookissa, sähköpostissa ja luonnollisesti jälkipalaverissa lisää.

Alta voit ladata kaikki materiaalit ja alta löydät myös vielä kaikkien osallistujien yhteystiedot. Jos vaikka tulee mieleen viritellä yhteistä bisnestä jonkun kanssa.

Joka tapauksessa, toivotamme työn iloa ja mahdollisimman hyvää vuotta 2018 sinulle ja yrityksellesi!

 

– Emmi, Tanja, Riku, Pasi ja Jukka

Osallistujat:

Taru Hermunen-Kuusela (Sirinium), taru@sirinium.fi, 050 337 6564

Päivi Strömmer (Olennainen – Oivalluksesta Onnistumiseen Oy), paivi.strommer@erinomainen.fi, 0404115626

Päivi Ikonen (Ecotek Oy),  paivi.ikonen@ecotek.fi, +358207344730

Mikko Leivo (Hm-Media Oy), mikko@hm-media.fi, 0400 973 299

Miia Ylinen (WebDesign Miia Ylinen), miia@miiaylinen.fi, +358405764899

Markus Kaatonen (Millpoint Oy), markus.kaatonen@millpoint.fi, +358400926249

Jukka Pusa (Länsi-Suomen Metsätilat Oy), jukka.pusa@metsatilat.fi, +358400636113

Hennamari Hietala (InMedi Oy), hennamari.hietala@inmedi.fi, +358503829092

Nana Hyry (Hima&Huvila LKV), nana@himajahuvila.fi, 0400 942052

Lisa McWhirter (McWhirter photography), lisa@mcwhirterphotography.fi, 0405942919

Vain sinulle, reader

Kirjautuminen

Email:
Salasana:
Muista   

Unohtuiko salasana?

tuplausopas-mockup

Aloita tuplaus tästä!

Tuplausoppaasta saat eväät, joilla tehostat markkinointiasi nopeasti. Anna vain nimesi ja sähköpostisi, niin opas on sinun.

Tilaus onnistui!

tuplausopas-mockup

Aloita tuplaus tästä!

Tuplausoppaasta saat eväät, joilla tehostat markkinointiasi nopeasti. Anna vain nimesi ja sähköpostisi, niin opas on sinun.

Tilaus onnistui!