Oletko yrittäjä ja mietit markkinointia? Olet perillä!
0 kohdetta

Tervetuloa TuplaamoLive-sivullesi!

Moi reader,

Kiitos! Olit mukana tekemässä TuplaamoLivestä loistavaa tapahtumaa, toivottavasti se oli sitä myös sinulle.

Työtä riittää tehtäväksi ja siihen toivotamme jaksamista ja tarjoamme tietysti myös apuja. Kysy Facebookissa, sähköpostissa ja luonnollisesti jälkipalaverissa lisää.

Alta voit ladata kaikki materiaalit ja alta löydät myös vielä kaikkien osallistujien yhteystiedot. Jos vaikka tulee mieleen viritellä yhteistä bisnestä jonkun kanssa.

Joka tapauksessa, toivotamme työn iloa ja mahdollisimman hyvää vuotta 2017 sinulle ja yrityksellesi!

Sirja, Riku, Pasi ja Jukka

Osallistujat:

Nimi | Yritys | Puhelinnro | Sähköposti | Paikkakunta

Marko Ala-Riihimäki | MakeOffice Oy | 040 7386199 | myynti@makeoffice.fi | Seinäjoki

Harri Carlson | Suomen Ilotulitus Oy | 0505574000 | harri@ilotulitus.fi | Espoo

Tiina Kousa | TiKo Isännöinti Oy | 0503256280 | tiko@phnet.fi | Lahti

Marika Luoto | Paklaamo | 0405659265 | marika.luoto@paklaamo.fi | Tampere

Mira Manninen | Auria Yrityslaskenta Oy | 0505020921 | mira.manninen@auriayrityslaskenta.fi | Jyväskylä

Kari Mikkonen | Paikkatietokonsultit Oy | 0405603159 | kari.mikkonen@paikkatietokonsultit.fi | Espoo

Minna Nousiainen | Naisdesign | 0400326531 | minna@minpack.fi | Valkeakoski

Marko Taivaljärvi | 0445566600 | taippimaco@gmail.com | Alavus

Juha Tuikkanen | Olhavaisen Lomamökit Oy | 0407227515 | juha.tuikkanen@agcocorp.com | Viitasaari

Vain sinulle, reader

Kirjautuminen

Email:
Salasana:
Muista   

Unohtuiko salasana?

Aloita tuplaus tästä!

Tuplausoppaasta saat eväät, joilla tehostat markkinointiasi nopeasti. Anna vain nimesi ja sähköpostisi, niin opas on sinun.

Tilaus onnistui!

Aloita tuplaus tästä!

Tuplausoppaasta saat eväät, joilla tehostat markkinointiasi nopeasti. Anna vain nimesi ja sähköpostisi, niin opas on sinun.

Tilaus onnistui!