Oletko yrittäjä ja mietit markkinointia? Olet perillä!
0 kohdetta

Tervetuloa TuplaamoLive – Markkinointi2015 -koulutuksen materiaalien pariin!

Täältä pääset selaamaan TuplaamoLiven moduleja. Klikkaa moduulin nimeä sivupalkista niin pääset selaamaan aiheeseen liittyviä materiaaleja. Jos olet tällä sivulla puhelimella, löydät osiot osallistujien yhteystietojen alta.

Ja tässä koko TuplaamoLiven jengi yhteystietoineen:

Eve Vainu, evevainu@gmail.com, Hiuspalvelu E.W.A
Sophia Tiila, facefactory@facefactory.fi, Face Factory Oy
Sanna Kartaslammi, sanna@joka-remontit.com, JoKa-Remontit Oy
Jenni Parpala, jenni.parpala@kiffel.fi, Kiffel
Katariina Terämaa, katariina.teramaa@scriptio.fi, Scriptio Oy
Minna Koivisto, koivistominna@hotmail.com, Verkkokatu
Marika Luoto, marika.luoto@paklaamo.fi, Paklaamo
Miika Natunen, miika.natunen@srtp.fi, Suomen Rakennusterveyspalvelut Oy
Mikko Huhto, mikko.huhto@sportsciencelab.fi, SSL Turku Oy
Mikko Ihonen, mikko.ihonen@salaojat.fi, Uudenmaan Salaojahuolto
Pasi Rasku, pasi.rasku@huom.fi, Huom! | Pirkanmaan Laatuvälitys Oy (pasirasku.fi)
Suvi Räisänen, raisudesign@gmail.com, Nordic Action Oy (Raisu Design)
Riku Santti, riku.santti@mokkikeskus.fi, Mökkikeskus ja Kotifixi

Vain sinulle, reader

Kirjautuminen

Email:
Salasana:
Muista   

Unohtuiko salasana?

tuplausopas-mockup

Aloita tuplaus tästä!

Tuplausoppaasta saat eväät, joilla tehostat markkinointiasi nopeasti. Anna vain nimesi ja sähköpostisi, niin opas on sinun.

Tilaus onnistui!

tuplausopas-mockup

Aloita tuplaus tästä!

Tuplausoppaasta saat eväät, joilla tehostat markkinointiasi nopeasti. Anna vain nimesi ja sähköpostisi, niin opas on sinun.

Tilaus onnistui!